Z okazji 100. rocznicy urodzin naszego profesora oraz patrona Uniwersytetu zachęcamy do obejrzenia naszej playlisty na kanale You Tube, na której prezentujemy filmy pokazujące żywą obecność świętego Jana Pawła II w pamięci Uniwersytetu.

Wśród filmów znajdziemy między innymi wspomnienie koleżanki z lat szkolnych Haliny Kwiatkowskiej, profesorowie Adam Biela, o. Leon Dyczewski, Andrzej Szostek przybliżą nam postać prof. Karola Wojtyły. Leszek Mądzik jest jedną z osób przywołującą wizytę Jana Pawła II w Lublinie i na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim a Floribeth Mora Diaz, której uzdrowienie z groźnego tętniaka mózgu wybrano, jako cud do kanonizacji Jana Pawła II podzieli się swoim świadectwem. Wśród filmów znajdują się także osobiste świadectwa studentów oraz relacje z konferencji, koncertów i wydarzeń na Uniwersytecie związanych z osobą naszego świętego Patrona.

Link do playlisty: Jan Paweł II