Zapraszamy do słuchania kolejnego programu naszego radia w ramach Uniwersyteckiego Centrum Medialnego. W audycji koncentrujemy na wydarzeniach międzynarodowych i dyskutujemy o roli jaką odgrywają lub też powinny odgrywać właśnie organizacje międzynarodowe. Zastanawiamy się jak będą się zmieniać i jak do tego zagadnienia podchodzą poszczególne państwa.
W naszej audycji prezentujemy też nagrania naszych studentów oraz ich zdalne przedsięwzięcia. Julia Kuczyńska przygotowała relację o niedawnej i obecnej sytuacji we Włoszech a Klaudia Bzducha przedstawia kolejny odcinek poświęcony naszym patronom. Zachęcamy także do udziału w Dniach Humanistyki Cyfrowej. Udostępniamy również kolejne audycje dyplomowe naszych podopiecznych. Audycję p.t.”Ojciec Wybrany” przygotowała Renata Rebuś a Anna Głos jest autorką zatytuowanej ”Rodzina Bogiem silna”.