Zapraszamy do słuchania audycji Uniwersyteckiego Radia KUL. W najnowszym programie podsumujemy naszą zbiórkę pieniędzy na zakup samochodu dla szpitala im.Jana Bożego w Lublinie – „Jazda z pomocą”. W ciągu 9 dni udało się, dzięki zaangażowaniu społeczności akademickiej i nie tylko, ponad 100 tysięcy złotych. Brawo – dla państwa!!!

Porozmawiamy też o wsparciu psychologicznym dla osób, które ciężko znoszą ograniczenia w których funkcjonujemy od kilku tygodni. Problemy są bardzo poważne. Nasi eksperci udzielają niezbędnych porad zdalnie – mamy nadzieję, że pomogą.

Wiele instytucji ma duże problemy w związku z brakiem możliwości prowadzenia dotychczasowej działalności lub też z różnymi ograniczeniami. Ten problem dotkną też naszą księgarnie uniwersytecką prowadzoną przez Fundację Rozwoju KUL. Zachęcamy do jej odwiedzania wirtualnie i do dokonywania zakupów.

Zaprosimy też do wysłuchania drugiego odcinka poświęconego wyjątkowym postaciom z przeszłości oraz wyjątkowych audycji przygotowanych przez naszych studentów.