• Media w czasie kryzysu

  Media w czasie kryzysu

  01-04-2020  /  Marcin Superczyński

  https://soundcloud.com/user-36937904/media-w-czasie-globalnego

  Światowa pandemia koronawirusa wprowadza głębokie zmiany społeczne. Razem z naszymi ekspertami zastanawiamy się, które z nich będą trwałe i nieodwracalne. Z pewnością bardziej doceniamy technologie umożliwiającą nam zdalną komunikację. Więcej z nas docenia też higieniczny tryb życia. Swoimi spostrzeżeniami podzielili się z nami nasi eksperci: prof. Robert Szwed, ks. dr Rafał Pastwa oraz dr Wojciech […]

  Czytaj dalej
 • Rekolekcje

  Kolejne rozważania na Wielki Post

  30-03-2020  /  Marcin Superczyński

  https://soundcloud.com/user-36937904/a-17-eksperci-4

  Zapraszamy do wysłuchania kolejnych wielkopostnych rozważań. Słowa niezwykle istotne w czasie który przeżywamy przekazuje ojciec profesor Andrzej Derdziuk. Przybliżamy też postać błogosławionego Piotra Jerzego Frassatiego.

  Czytaj dalej
 • Unia Europejska

  Pandemia osłabia światową gospodarkę

  30-03-2020  /  Marcin Superczyński

  https://soundcloud.com/user-36937904/pandemia-oslabia-swiatowa-gospodarke

  Pandemia znacznie osłabia światową gospodarkę. W kolejnym odcinku, razem z naszymi ekspertami, dyskutujemy o tym co czeka Unię Europejską oraz Rosję. Naszymi gośćmi są prof.Beata Piskorska i dr Andrzej Szabaciuk.

  Czytaj dalej
 • O.prof.Andrzej Derdziuk

  Wielkopostne refleksje

  23-03-2020  /  Marcin Superczyński

  https://soundcloud.com/user-36937904/wielkopostne-refleksje

  Rozważania związane z Wielkim Postem prezentuje w naszym portalu ojciec profesor Andrzej Derdziuk. Tym razem koncentruje się na tematyce związanej z czwartą niedzielą tego okresu.

  Czytaj dalej
 • Studenci KUL

  Studenci nie marnują czasu

  23-03-2020  /  Marcin Superczyński

  https://soundcloud.com/user-36937904/studenci-nie-marnuja-czasu

  Ograniczenie tradycyjnych zajęć dydaktycznych powoduje, że działamy trochę inaczej. Nasi studenci powoli przyzwyczajają się do zaistniałej sytuacji i proponują pewne rozwiązania dzięki którym dobrze wykorzystamy czas.

  Czytaj dalej
 • CM KUL

  Niebiescy Anieli są blisko nas

  23-03-2020  /  Marcin Superczyński

  https://soundcloud.com/user-36937904/niebiescy-anieli-sa-blisko-nas

  W naszych programach prezentujemy prace naszych studentów – zwłaszcza te związane z dziennikarstwem radiowym. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki i jest efektem indywidualnych poszukiwań, wrażliwości oraz bacznych obserwacji. Na początek zapraszamy do wysłuchania nagrań autorstwa Jana Dudy p.t. Niebiescy Anieli. To piękna opowieść o posłudze dla drugiego człowieka i przemijaniu. Tematyka niezwykle ważna szczególnie w […]

  Czytaj dalej

Zobacz więcej